Tanie loty Warszawa Zielona Góra od 79 zł

Określ daty, aby znaleźć bilety:
usd
Szukaj

Loty Warszawa Zielona Góra

Znaleść tanie bilety lotnicze z Warszawy do Zielonej Góry i porównać ceny na loty linii lotniczych pomoże wyszukiwarka UniTicket.pl. Na stronie można zapoznać się z rozkładem lotów ✈ i kupić bilet w cenie od 79 z datą wylotu 02 października 2020.

Aby znaleźć najtańszy bilet w jedną stronę, wybierz datę z najniższą ceną w kalendarzu poniżej i kliknij przycisk "Znajdź bilety". Aby wyszukać bilet w obie strony, sprawdź ceny lotu powrotnego, wybierz odpowiednią datę i rozpocznij wyszukiwanie. Najlepsze oferty od 79 zł (w jedną stronę), od 142 zł (w obu kierunkach).

Bilety lotnicze Warszawa - Zielona Góra (WAW-IEG)

Poniżej podane są ceny biletów lotniczych do Zielonej Góry z Warszawy na bezpośredni lot w jedną stronę. Najtańszy bilet lotniczy Warszawa Zielona Góra kupiony 2 dni temu kosztuje od 79 zł z wylotem 02 października 2020. Aby wyszukać klasę biznesową, użyj wyszukiwania.

Sortuj: Daty wylotuTanie lotyCzas lotuLoty bezpośrednie
02.10.2020 Piątek
od 79 zł SmartFares
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 1 g. 5 min.
Znaleźć

Ceny lotów z Warszawy do Zielonej Góry

Kupić bilet z Warszawy do Zielonej Góry (Polska) tam i z powrotem można korzystając z tabeli. Najtańsza kosztuje od 142 zł. Ten bilet został znaleziony 2 tygodnie temu, daty przelotu: tam 21 września 2020 roku powrót 24 września 2020 roku

Rozkład lotów bezpośrednich Warszawa Zielona Góra 2020

Pełna lista lotów pomoże ci dowiedzieć się, o której odlatują samoloty i przylatują z Warszawy do Zielonej Góry. Możesz podać nazwy lotów i linii lotniczych, czas lotu. Użyj kalendarza na dziś i jutro lub inną datę, ponieważ niektóre loty latają tylko w niektóre dni tygodnia.

10 lotów w okresie jednego tygodnia, 1g. 5min. Podany jest lokalny czas odlotu i przylotu.
06:5508:00
LOT Polish Airlines LO3981 LOT Polish Airlines LO3981
WAW → IEG
Po Wt Śr Cz Pi - -
Sprawdź cenę
19:3020:35
LOT Polish Airlines LO3985 LOT Polish Airlines LO3985
WAW → IEG
Po Wt - Cz Pi - Ni
Sprawdź cenę

*Rozkład tylko w przypadku bezpośrednich regularnych lotów i tanich linii lotniczych.

Loty w liczbach

Odległość między Warszawa Zielona Góra wynosi 374 kilometrów (232 mi). Samoloty są wysyłane z Warszawy od 23:35 do 23:35. Najszybszy bilet od firmy LOT Polish Airlines z numerem lotu LO 3983 leci 01:00 min z wylotem z lotniska Chopina w Warszawie w 23:35 i przybywających w 00:35 w Babimost. Ten lot odbywa się na nowoczesnym liniowcu Embraer EMB 175.

Zegarek

Czas lotu

01:00 min

Odległość

Odległość

374 km

Wczesny lot

Najwcześniejszy lot

23:35

Późny lot

Najbardziej późny lot

23:35

Samolot

Najszybszy

01:00

Linie lotnicze

Bezpośredni lot

Dolecieć do Zielonej Góry z Warszawy bez przesiadek można na pokładzie 1 linii lotniczych:

*Numer lotu

Loty z przesiadkami

Bilety lotnicze na loty z przesiadkami z Warszawy do Zielonej Góry można kupić u 0 linii lotniczych:

*Miasta przesiadek

Lotniska

Lotniska obsługujące kierunek Warszawa Zielona Góra. Odlecieć do Zielonej Góry można z 1 portów lotniczych. Samoloty przylatują w 1 lotnisko.

Lotniska Warszawa:

Chopina w Warszawie  ~ 9.246 km* od 97 zł

Lotniska Zielona Góra:

Babimost  ~ 30.062 km*

*Odległość z lotniska do miasta

Miasta tranzytowe

Lista miast na lotach z Warszawy z przesiadkami. Najlepszą opcją jest przelot przez: .

Bagaż

Przedmioty, które można zabrać ze sobą na pokład samolotu, są podzielone na bagaż i bagaż podręczny.

Bagaż podręczny
  • Bagaż podręczny - są to małe przedmioty, które pasażer może zawsze zabrać ze sobą do kabiny samolotu bez sprawdzania ich w bagażu.

Ceny biletów zależą od wybranej taryfy:

  • Z bagażem = bagaż podręczny + bagaż
  • Bez bagażu = bagaż podręczny *
Bagaż
  • Bagaż - są to duże przedmioty, które są rejestrowane w bagażniku samolotu.
Ważne: przy zakupie biletu zalecamy dokładne sprawdzenie na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy, czy bagaż jest wliczony w cenę.

* W razie potrzeby bagaż jest płacony osobno podczas odprawy na lot. Z reguły od razu zakup biletu z bagażem jest tańszy niż dopłata na lotnisku.

Loty z Warszawy do Polski

Lista biletów z Warszawy do Polski zakupionych na stronie UniTicket.pl w ciągu ostatnich 48 godzin. Jeśli znajdziesz interesującą ofertę, nie opóźniaj zakupu, ceny zmieniają się co 15 minut.

Warszawa - Kraków LO 3903 LOT Polish Airlines Boeing 737-800
08:30 Chopina w Warszawie
w drodze 0 g. 55 min. bezpośredni
09:25 im. Jana Pawła
od 68 zł 03 października 2020
Warszawa - Gdańsk LO 3835 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
12:35 Chopina w Warszawie
w drodze 0 g. 55 min. bezpośredni
13:30 im. Lecha Wałęsy
od 86 zł 01 października 2020
Warszawa - Wrocław LO 3853 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
12:45 Chopina w Warszawie
w drodze 0 g. 55 min. bezpośredni
13:40 im. Mikołaja Kopernika
od 94 zł 10 października 2020
Warszawa - Poznań LO 3957 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:40 Chopina w Warszawie
w drodze 0 g. 55 min. bezpośredni
09:35 Poznań-Ławica
od 82 zł 28 września 2020
Warszawa - Szczecin LO 3931 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:15 Chopina w Warszawie
w drodze 1 g. 10 min. bezpośredni
09:25 Szczecin-Goleniów
od 95 zł 28 września 2020

Wszystkie loty z Warszawy

Bilety lotnicze Polska - Zielona Góra

Najtańsze loty do Zielonej Góry znalezione przez użytkowników na naszej stronie. Jeśli nie znalazłeś pożądanego kierunku lotu, skorzystaj z formularza wyszukiwania u góry strony.

Warszawa - Zielona Góra LO 3983 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
23:35 Chopina w Warszawie
w drodze 1 g. 0 min. bezpośredni
00:35 Babimost
od 79 zł 02 października 2020

Wszystkie loty do Zielonej Góry

Aby rozpocząć wyszukiwanie biletów, wprowadź datę.

Copyright © 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTicket.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka Prywatności. Zasady użytkowania.