Tanie loty Salzburg São Paulo

Określ daty, aby znaleźć bilety:
usd
Szukaj

Loty Salzburg São Paulo

Znaleść tanie bilety lotnicze z Salzburga do Sao Paulo i porównać ceny na loty linii lotniczych pomoże wyszukiwarka UniTicket.pl. Na stronie można zapoznać się z rozkładem lotów ✈ i kupić bilet w cenie z datą wylotu 01 stycznia 1970.

Aby znaleźć najtańszy bilet w jedną stronę, wybierz datę z najniższą ceną w kalendarzu poniżej i kliknij przycisk "Znajdź bilety". Aby wyszukać bilet w obie strony, sprawdź ceny lotu powrotnego, wybierz odpowiednią datę i rozpocznij wyszukiwanie. Najlepsze oferty (w jedną stronę), od 2 513 zł (w obu kierunkach).

Bilety lotnicze Salzburg - São Paulo (SZG-SAO)

Poniżej podane są ceny biletów lotniczych do Sao Paulo z Salzburga na bezpośredni lot w jedną stronę. Najtańszy bilet lotniczy Salzburg São Paulo kupiony 2651 tydzień temu kosztuje z wylotem 01 stycznia 1970. Aby wyszukać klasę biznesową, użyj wyszukiwania.

Ceny lotów z Salzburga do Sao Paulo

Kupić bilet z Salzburga do Sao Paulo (Brazylia) tam i z powrotem można korzystając z tabeli. Najtańsza kosztuje od 2 513 zł. Ten bilet został znaleziony 39 tygodni temu, daty przelotu: tam 26 października 2020 roku powrót 09 listopada 2020 roku

Rozkład lotów bezpośrednich Salzburg São Paulo 2020

Pełna lista lotów pomoże ci dowiedzieć się, o której odlatują samoloty i przylatują z Salzburga do Sao Paulo. Możesz podać nazwy lotów i linii lotniczych, czas lotu. Użyj kalendarza na dziś i jutro lub inną datę, ponieważ niektóre loty latają tylko w niektóre dni tygodnia.

Nie znaleziono bezpośrednich lotów na tej trasie

Wybierz datę, aby wyszukać tanie loty do miejsca docelowego.

*Rozkład tylko w przypadku bezpośrednich regularnych lotów i tanich linii lotniczych.

Loty w liczbach

Odległość między Salzburg São Paulo wynosi 9905 kilometrów (6152 mi). Samoloty są wysyłane z Salzburga od do . Najszybszy bilet od firmy z numerem lotu leci min z wylotem z lotniska w i przybywających w w . Ten lot odbywa się na nowoczesnym liniowcu .

Zegarek

Czas lotu

13:49 min

Odległość

Odległość

9905 km

Wczesny lot

Najwcześniejszy lot

Późny lot

Najbardziej późny lot

Samolot

Najszybszy

Linie lotnicze

Bezpośredni lot

Dolecieć do Sao Paulo z Salzburga bez przesiadek można na pokładzie 0 linii lotniczych:

*Numer lotu

Loty z przesiadkami

Bilety lotnicze na loty z przesiadkami z Salzburga do Sao Paulo można kupić u 0 linii lotniczych:

*Miasta przesiadek

Lotniska

Lotniska obsługujące kierunek Salzburg São Paulo. Odlecieć do Sao Paulo można z portów lotniczych. Samoloty przylatują w .

Lotniska Salzburg:

Lotniska São Paulo:

*Odległość z lotniska do miasta

Miasta tranzytowe

Lista miast na lotach z Salzburga z przesiadkami. Najlepszą opcją jest przelot przez: .

Bagaż

Przedmioty, które można zabrać ze sobą na pokład samolotu, są podzielone na bagaż i bagaż podręczny.

Bagaż podręczny
  • Bagaż podręczny - są to małe przedmioty, które pasażer może zawsze zabrać ze sobą do kabiny samolotu bez sprawdzania ich w bagażu.

Ceny biletów zależą od wybranej taryfy:

  • Z bagażem = bagaż podręczny + bagaż
  • Bez bagażu = bagaż podręczny *
Bagaż
  • Bagaż - są to duże przedmioty, które są rejestrowane w bagażniku samolotu.
Ważne: przy zakupie biletu zalecamy dokładne sprawdzenie na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy, czy bagaż jest wliczony w cenę.

* W razie potrzeby bagaż jest płacony osobno podczas odprawy na lot. Z reguły od razu zakup biletu z bagażem jest tańszy niż dopłata na lotnisku.

Loty z Salzburga do Brazylii

Lista biletów z Salzburga do Brazylii zakupionych na stronie UniTicket.pl w ciągu ostatnich 48 godzin. Jeśli znajdziesz interesującą ofertę, nie opóźniaj zakupu, ceny zmieniają się co 15 minut.

Dla określonych parametrów lotu nie znaleziono!

Wszystkie loty z Salzburga

Bilety lotnicze Austria - São Paulo

Najtańsze loty do Sao Paulo znalezione przez użytkowników na naszej stronie. Jeśli nie znalazłeś pożądanego kierunku lotu, skorzystaj z formularza wyszukiwania u góry strony.

Dla określonych parametrów lotu nie znaleziono!

Wszystkie loty do Sao Paulo

Aby rozpocząć wyszukiwanie biletów, wprowadź datę.

Copyright © 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTicket.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka Prywatności. Zasady użytkowania.