Tanie loty Nyaung U - Thandwe

Określ daty, aby znaleźć bilety:
usd
Szukaj

Loty Nyaung U - Thandwe

Znaleść tanie bilety lotnicze z Nyaung-u do Thandwe i porównać ceny na loty linii lotniczych pomoże wyszukiwarka UniTicket.pl. Na stronie można zapoznać się z rozkładem lotów ✈ i kupić bilet w cenie z datą wylotu 01 stycznia 1970.

Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 

Aby znaleźć najtańszy bilet w jedną stronę, wybierz datę z najniższą ceną w kalendarzu poniżej i kliknij przycisk "Znajdź bilety". Aby wyszukać bilet w obie strony, sprawdź ceny lotu powrotnego, wybierz odpowiednią datę i rozpocznij wyszukiwanie. Najlepsze oferty (w jedną stronę), od 1 020 zł (w obu kierunkach).

Bilety lotnicze Nyaung U - Thandwe (NYU-SNW)

Poniżej podane są ceny biletów lotniczych do Thandwe z Nyaung-u na bezpośredni lot w jedną stronę. Najtańszy bilet lotniczy Nyaung U Thandwe kupiony 2676 tygodni temu kosztuje z wylotem 01 stycznia 1970. Aby wyszukać klasę biznesową, użyj wyszukiwania.

Ceny lotów z Nyaung-u do Thandwe

Kupić bilet z Nyaung-u do Thandwe (Mjanma (Birma)) tam i z powrotem można korzystając z tabeli. Najtańsza kosztuje od 1 020 zł. Ten bilet został znaleziony 65 tygodni temu, daty przelotu: tam 19 kwietnia 2021 roku powrót 20 kwietnia 2021 roku

Rozkład lotów bezpośrednich Nyaung U - Thandwe 2021

Pełna lista lotów pomoże ci dowiedzieć się, o której odlatują samoloty i przylatują z Nyaung-u do Thandwe. Możesz podać nazwy lotów i linii lotniczych, czas lotu. Użyj kalendarza na dziś i jutro lub inną datę, ponieważ niektóre loty latają tylko w niektóre dni tygodnia.

Nie znaleziono bezpośrednich lotów na tej trasie

Wybierz datę, aby wyszukać tanie loty do miejsca docelowego.

*Rozkład tylko w przypadku bezpośrednich regularnych lotów i tanich linii lotniczych.

Loty w liczbach

Odległość między Nyaung U Thandwe wynosi 309 kilometrów (192 mi). Samoloty są wysyłane z Nyaung-u od 04:35 do 05:25. Najszybszy bilet od firmy Mann Yadanarpon Airlines z numerem lotu 7Y 161 leci 01:55 min z wylotem z lotniska w 04:35 i przybywających w 06:30 w Thandwe. Ten lot odbywa się na nowoczesnym liniowcu ATR 72.

Zegarek

Czas lotu

00:55 min

Odległość

Odległość

309 km

Wczesny lot

Najwcześniejszy lot

04:35

Późny lot

Najbardziej późny lot

05:25

Samolot

Najszybszy

01:55

Linie lotnicze

Bezpośredni lot

Dolecieć do Thandwe z Nyaung-u bez przesiadek można na pokładzie 2 linii lotniczych:

  • Mann Yadanarpon Airlines: 7Y 161
  • Myanmar National Airlines: UB 485

*Numer lotu

Loty z przesiadkami

Bilety lotnicze na loty z przesiadkami z Nyaung-u do Thandwe można kupić u 2 linii lotniczych:

  • Myanmar Airways International: Mandalay, Rangun
  • Sunsplash Aviation, LLC.: Heho

*Miasta przesiadek

Lotniska

Lotniska obsługujące kierunek Nyaung U Thandwe. Odlecieć do Thandwe można z 1 portów lotniczych. Samoloty przylatują w 1 lotnisko.

Lotniska Nyaung U:

 ~ 5.118 km* od 431 zł

Lotniska Thandwe:

Thandwe  ~ 0.682 km*

*Odległość z lotniska do miasta

Miasta tranzytowe

Lista miast na lotach z Nyaung-u z przesiadkami. Najlepszą opcją jest przelot przez: Mandalay, Heho, Rangun.

Bagaż

Przedmioty, które można zabrać ze sobą na pokład samolotu, są podzielone na bagaż i bagaż podręczny.

Bagaż podręczny
  • Bagaż podręczny - są to małe przedmioty, które pasażer może zawsze zabrać ze sobą do kabiny samolotu bez sprawdzania ich w bagażu.

Ceny biletów zależą od wybranej taryfy:

  • Z bagażem = bagaż podręczny + bagaż
  • Bez bagażu = bagaż podręczny *
Bagaż
  • Bagaż - są to duże przedmioty, które są rejestrowane w bagażniku samolotu.
Ważne: przy zakupie biletu zalecamy dokładne sprawdzenie na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy, czy bagaż jest wliczony w cenę.

* W razie potrzeby bagaż jest płacony osobno podczas odprawy na lot. Z reguły od razu zakup biletu z bagażem jest tańszy niż dopłata na lotnisku.

Loty z Nyaung-u do Myanmaru

Lista biletów z Nyaung-u do Myanmaru zakupionych na stronie UniTicket.pl w ciągu ostatnich 48 godzin. Jeśli znajdziesz interesującą ofertę, nie opóźniaj zakupu, ceny zmieniają się co 15 minut.

Nyaung U - Rangun K7 212 Air KBZ ATR 72
06:35
w drodze 1 g. 20 min. bezpośredni
07:55 Rangun
Loty od 324 zł 25 kwietnia 2021
Nyaung U - Mandalay K7 703 Air KBZ ATR 72
04:15
w drodze 0 g. 30 min. bezpośredni
04:45 Mandalaj
Loty od 521 zł 25 kwietnia 2021
Nyaung U - Thandwe 7Y 161 Mann Yadanarpon Airlines ATR 72
04:35
w drodze 1 g. 55 min. bezpośredni
06:30 Thandwe
LotyZnaleźć 25 kwietnia 2021
Nyaung U - Heho UB 281 Myanmar National Airlines ATR 72
05:15
w drodze 0 g. 33 min. bezpośredni
05:48 Heho
LotyZnaleźć 25 kwietnia 2021

Wszystkie loty z Nyaung-u

Bilety lotnicze Mjanma (Birma) - Thandwe

Najtańsze loty do Thandwe znalezione przez użytkowników na naszej stronie. Jeśli nie znalazłeś pożądanego kierunku lotu, skorzystaj z formularza wyszukiwania u góry strony.

Rangun - Thandwe UB 405 Myanmar National Airlines Embraer 190
04:00 Rangun
w drodze 0 g. 45 min. bezpośredni
04:45 Thandwe
LotyZnaleźć 25 kwietnia 2021
Nyaung U - Thandwe 7Y 161 Mann Yadanarpon Airlines ATR 72
04:35
w drodze 1 g. 55 min. bezpośredni
06:30 Thandwe
LotyZnaleźć 25 kwietnia 2021
Heho - Thandwe 7Y 161 Mann Yadanarpon Airlines ATR 72
05:30 Heho
w drodze 1 g. 0 min. bezpośredni
06:30 Thandwe
LotyZnaleźć 25 kwietnia 2021

Wszystkie loty do Thandwe

Aby rozpocząć wyszukiwanie biletów, wprowadź datę.

Copyright © 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTicket.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka Prywatności. Zasady użytkowania. Polityka Cookie.