Tanie loty Bogota - Leticia od 338 zł

Określ daty, aby znaleźć bilety:
usd
Szukaj

Loty Bogota - Leticia

Znaleść tanie bilety lotnicze z Bogoty do Leticii i porównać ceny na loty linii lotniczych pomoże wyszukiwarka UniTicket.pl. Na stronie można zapoznać się z rozkładem lotów ✈ i kupić bilet w cenie od 338 z datą wylotu 04 października 2024.

Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 

Aby znaleźć najtańszy bilet w jedną stronę, wybierz datę z najniższą ceną w kalendarzu poniżej i kliknij przycisk "Znajdź bilety". Aby wyszukać bilet w obie strony, sprawdź ceny lotu powrotnego, wybierz odpowiednią datę i rozpocznij wyszukiwanie. Najlepsze oferty od 338 zł (w jedną stronę), od 677 zł (w obu kierunkach).

Bilety lotnicze Bogota - Leticia (BOG-LET)

Poniżej podane są ceny biletów lotniczych do Leticii z Bogoty na bezpośredni lot w jedną stronę. Najtańszy bilet lotniczy Bogota Leticia kupiony 1 tydzień temu kosztuje od 338 zł z wylotem 04 października 2024. Aby wyszukać klasę biznesową, użyj wyszukiwania.

Sortuj: Daty wylotuTanie lotyCzas lotuLoty bezpośrednie
23.08.2024 Piątek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
24.08.2024 Sobota
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
21.08.2024 Środa
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
22.08.2024 Czwartek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
31.08.2024 Sobota
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
19.08.2024 Poniedziałek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
13.08.2024 Wtorek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
27.08.2024 Wtorek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
11.08.2024 Niedziela
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
12.08.2024 Poniedziałek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
10.08.2024 Sobota
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
09.08.2024 Piątek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
08.08.2024 Czwartek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
07.08.2024 Środa
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
14.08.2024 Środa
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
26.08.2024 Poniedziałek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
15.08.2024 Czwartek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
28.08.2024 Środa
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
25.08.2024 Niedziela
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
06.08.2024 Wtorek
od 438 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
29.08.2024 Czwartek
od 440 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony wczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
18.08.2024 Niedziela
od 440 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony wczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
17.08.2024 Sobota
od 462 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
01.08.2024 Czwartek
od 462 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty
16.08.2024 Piątek
od 506 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
05.08.2024 Poniedziałek
od 545 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
04.08.2024 Niedziela
od 545 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
20.08.2024 Wtorek
od 596 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony 2024-07-05
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
02.08.2024 Piątek
od 729 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony wczoraj
bez przesiadek 2 g. 0 min.
Znaleźć loty
03.08.2024 Sobota
od 814 zł
Klasa ekonomiczna Znaleziony przedwczoraj
bez przesiadek 2 g. 3 min.
Znaleźć loty

Ceny lotów z Bogoty do Leticii

Kupić bilet z Bogoty do Leticii (Kolumbia) tam i z powrotem można korzystając z tabeli. Najtańsza kosztuje od 677 zł. Ten bilet został znaleziony 6 dni temu, daty przelotu: tam 24 lutego 2025 roku powrót 01 marca 2025 roku

Sortuj: Daty wylotuTanie lotyPodróżLoty bezpośrednie
LAN Airlines LA 4042 Lot dzienny
tam 19.08.24 14:20, Po
bezpośredni Podróż 7 dni
powrót 26.08.24 17:27, Po
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 30.08.24 22:30, Pi
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 02.09.24 17:27, Po
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 23.08.24 22:30, Pi
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 27.08.24 12:15, Wt
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 15.08.24 09:30, Cz
bezpośredni Podróż 2 dni
powrót 17.08.24 13:12, So
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 21.07.24 23:16, Ni
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 25.07.24 20:41, Cz
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 08.08.24 09:30, Cz
bezpośredni Podróż 8 dni
powrót 16.08.24 18:53, Pi
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 12.08.24 22:30, Po
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 16.08.24 18:53, Pi
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 13.08.24 23:00, Wt
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 16.08.24 18:53, Pi
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 23.07.24 23:00, Wt
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 27.07.24 13:12, So
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 30.07.24 09:30, Wt
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 03.08.24 01:12, So
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 31.07.24 10:00, Śr
bezpośredni Podróż 5 dni
powrót 05.08.24 02:18, Po
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 11.08.24 23:16, Ni
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 15.08.24 01:42, Cz
LAN Airlines LA 4042 Lot dzienny
tam 09.08.24 15:55, Pi
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 13.08.24 01:13, Wt
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 27.07.24 23:00, So
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 31.07.24 02:17, Śr
LAN Airlines LA 4046 Lot wieczorny
tam 25.07.24 17:59, Cz
bezpośredni Podróż 1 dzień
powrót 27.07.24 01:11, So
LAN Airlines LA 4042 Lot dzienny
tam 26.07.24 15:35, Pi
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 30.07.24 01:13, Wt
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 14.08.24 10:00, Śr
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 18.08.24 16:24, Ni
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 24.07.24 22:59, Śr
bezpośredni Podróż 2 dni
powrót 27.07.24 01:11, So
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 22.07.24 22:30, Po
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 27.07.24 01:11, So
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 06.08.24 09:30, Wt
bezpośredni Podróż 2 dni
powrót 08.08.24 12:15, Cz
LAN Airlines LA 4046 Lot wieczorny
tam 22.08.24 17:59, Cz
bezpośredni Podróż 2 dni
powrót 24.08.24 13:12, So
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 21.08.24 10:00, Śr
bezpośredni Podróż 7 dni
powrót 28.08.24 12:51, Śr
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 20.07.24 10:15, So
bezpośredni Podróż 5 dni
powrót 25.07.24 20:41, Cz
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 19.07.24 22:29, Pi
bezpośredni Podróż 6 dni
powrót 25.07.24 20:41, Cz
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 18.07.24 09:30, Cz
bezpośredni Podróż 7 dni
powrót 25.07.24 20:41, Cz
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 29.07.24 22:30, Po
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 03.08.24 01:12, So
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 24.08.24 23:05, So
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 28.08.24 12:51, Śr
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 10.08.24 10:15, So
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 13.08.24 01:13, Wt
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 17.08.24 23:05, So
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 22.08.24 01:42, Cz
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 01.08.24 09:30, Cz
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 05.08.24 17:27, Po
LAN Airlines LA 4042 Lot dzienny
tam 16.08.24 15:55, Pi
bezpośredni Podróż 5 dni
powrót 22.08.24 01:42, Cz
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 16.07.24 23:00, Wt
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 20.07.24 01:11, So
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 05.08.24 22:30, Po
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 09.08.24 18:53, Pi
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 04.08.24 23:16, Ni
bezpośredni Podróż 7 dni
powrót 12.08.24 02:18, Po
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 17.07.24 10:00, Śr
bezpośredni Podróż 1 dzień
powrót 18.07.24 20:41, Cz
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 20.08.24 23:00, Wt
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 24.08.24 13:12, So
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 07.08.24 22:59, Śr
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 12.08.24 02:18, Po
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 12.07.24 22:29, Pi
bezpośredni Podróż 2 dni
powrót 15.07.24 02:18, Po
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 15.07.24 22:30, Po
bezpośredni Podróż 2 dni
powrót 18.07.24 01:42, Cz
LAN Airlines LA 4046 Lot wieczorny
tam 11.07.24 17:59, Cz
bezpośredni Podróż 7 dni
powrót 18.07.24 20:41, Cz
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 09.07.24 09:30, Wt
bezpośredni Podróż 27 dni
powrót 05.08.24 02:18, Po
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 03.08.24 23:05, So
bezpośredni Podróż 3 dni
powrót 06.08.24 12:15, Wt
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 02.08.24 22:30, Pi
bezpośredni Podróż 1 dzień
powrót 03.08.24 13:12, So
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 08.07.24 22:30, Po
bezpośredni Podróż 2 dni
powrót 10.07.24 12:45, Śr
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 10.07.24 22:59, Śr
bezpośredni Podróż 7 dni
powrót 18.07.24 01:42, Cz
LAN Airlines LA 4042 Lot dzienny
tam 14.07.24 13:30, Ni
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 18.07.24 20:41, Cz
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 25.08.24 23:16, Ni
bezpośredni Podróż 9 dni
powrót 04.09.24 01:54, Śr
LAN Airlines LA 4044 Lot wieczorny
tam 28.07.24 23:16, Ni
bezpośredni Podróż 4 dni
powrót 01.08.24 12:15, Cz
LAN Airlines LA 4042 Poranny lot
tam 13.07.24 10:15, So
bezpośredni Podróż 1 dzień
powrót 14.07.24 01:42, Ni
Avianca AV 9486 Lot dzienny
tam 27.08.24 14:25, Wt
bezpośredni Podróż 2 dni
powrót 29.08.24 17:11, Cz

Rozkład lotów bezpośrednich Bogota - Leticia 2024

Pełna lista lotów pomoże ci dowiedzieć się, o której odlatują samoloty i przylatują z Bogoty do Leticii. Możesz podać nazwy lotów i linii lotniczych, czas lotu. Użyj kalendarza na dziś i jutro lub inną datę, ponieważ niektóre loty latają tylko w niektóre dni tygodnia.

Ponad 1 loty każdego dnia, od 2g. 1min. Podany jest lokalny czas odlotu i przylotu.
07:1509:16
Avianca AV9491 Avianca AV9491
BOG → LET
Po - Śr - Pi - -
Sprawdź cenę
09:2511:26
Avianca AV9486 Avianca AV9486
BOG → LET
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
Sprawdź cenę

*Rozkład tylko w przypadku bezpośrednich regularnych lotów i tanich linii lotniczych.

Nie znaleziono ofert specjalnych.

Loty w liczbach

Odległość między Bogota Leticia wynosi 1092 kilometrów (678 mi). Samoloty są wysyłane z Bogoty od 00:11 do 23:31. Najszybszy bilet od firmy LAN Airlines z numerem lotu LA 4042 leci 02:01 min z wylotem z lotniska El Dorado w 18:20 i przybywających w 20:21 w Alfredo Vasquez Cobo. Ten lot odbywa się na nowoczesnym liniowcu Airbus A320.

Zegarek

Czas lotu

01:58 min

Odległość

Odległość

1092 km

Wczesny lot

Najwcześniejszy lot

00:11

Późny lot

Najbardziej późny lot

23:31

Samolot

Najszybszy

02:01

Linie lotnicze

Bezpośredni lot

Dolecieć do Leticii z Bogoty bez przesiadek można na pokładzie 3 linii lotniczych:

  • Aeropostal Alas de Venezuela: VH 8330
  • LAN Airlines: LA 4046, LA 4042, LA 4044
  • Avianca: AV 9486

*Numer lotu

Loty z przesiadkami

Bilety lotnicze na loty z przesiadkami z Bogoty do Leticii można kupić u 1 linii lotniczych:

  • LAN Airlines: Medellin

*Miasta przesiadek

Lotniska

Lotniska obsługujące kierunek Bogota Leticia. Odlecieć do Leticii można z 1 portów lotniczych. Samoloty przylatują w 1 lotnisko.

Lotniska Bogota:

El Dorado  ~ 0.777 km* od 253 zł

Lotniska Leticia:

Alfredo Vasquez Cobo  ~ 0.713 km*

*Odległość z lotniska do miasta

Miasta tranzytowe

Lista miast na lotach z Bogoty z przesiadkami. Najlepszą opcją jest przelot przez: Medellin.

Bagaż

Przedmioty, które można zabrać ze sobą na pokład samolotu, są podzielone na bagaż i bagaż podręczny.

Bagaż podręczny
  • Bagaż podręczny - są to małe przedmioty, które pasażer może zawsze zabrać ze sobą do kabiny samolotu bez sprawdzania ich w bagażu.

Ceny biletów zależą od wybranej taryfy:

  • Z bagażem = bagaż podręczny + bagaż
  • Bez bagażu = bagaż podręczny *
Bagaż
  • Bagaż - są to duże przedmioty, które są rejestrowane w bagażniku samolotu.
Ważne: przy zakupie biletu zalecamy dokładne sprawdzenie na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy, czy bagaż jest wliczony w cenę.

* W razie potrzeby bagaż jest płacony osobno podczas odprawy na lot. Z reguły od razu zakup biletu z bagażem jest tańszy niż dopłata na lotnisku.

Loty z Bogoty do Kolumbii

Lista biletów z Bogoty do Kolumbii zakupionych na stronie UniTicket.pl w ciągu ostatnich 48 godzin. Jeśli znajdziesz interesującą ofertę, nie opóźniaj zakupu, ceny zmieniają się co 15 minut.

Bogota - Medellin LA 4022 LAN Airlines Airbus A319
02:28 El Dorado
w drodze 0 g. 32 min. bezpośredni
03:00 José María Córdova
Loty
od 159 zł
11 lipca 2024
Bogota - Cali LA 4065 LAN Airlines Airbus A320
18:21 El Dorado
w drodze 0 g. 39 min. bezpośredni
19:00 Alfonso Bonilla Aragón
Loty
od 197 zł
15 lipca 2024
Bogota - Cartagena LA 4096 LAN Airlines Airbus A319
15:00 El Dorado
w drodze 1 g. 0 min. bezpośredni
16:00 Cartagena
Loty
od 185 zł
27 lipca 2024
Bogota - Armenia AV 9295 Avianca Airbus A320
22:45 El Dorado
w drodze 1 g. 2 min. bezpośredni
23:47 El Eden
Loty
od 157 zł
17 lipca 2024
Bogota - San Andres VH 8170 Aeropostal Alas de Venezuela Airbus A320
22:55 El Dorado
w drodze 1 g. 18 min. bezpośredni
00:13
Loty
od 414 zł
29 lipca 2024
Bogota - Santa Marta LA 4140 LAN Airlines Airbus A319
14:59 El Dorado
w drodze 1 g. 27 min. bezpośredni
16:26 Santa Marta
Loty
od 240 zł
16 lipca 2024
Bogota - Barranquilla LA 4126 LAN Airlines Airbus A320
23:54 El Dorado
w drodze 1 g. 6 min. bezpośredni
01:00 Ernesto Cortissoz
Loty
od 209 zł
01 marca 2025
Bogota - Cucuta AV 9444 Avianca Airbus A319
22:10 El Dorado
w drodze 0 g. 50 min. bezpośredni
23:00 Camilo Daza
Loty
od 319 zł
17 lipca 2024
Bogota - Leticia LA 4042 LAN Airlines Airbus A320
18:20 El Dorado
w drodze 2 g. 1 min. bezpośredni
20:21 Alfredo Vasquez Cobo
Loty
od 338 zł
04 października 2024
Bogota - Bucaramanga LA 4156 LAN Airlines Airbus A319
17:20 El Dorado
w drodze 0 g. 40 min. bezpośredni
18:00 Palonegro
Loty
od 257 zł
15 lipca 2024

Bilety lotnicze Kolumbia - Leticia

Najtańsze loty do Leticii znalezione przez użytkowników na naszej stronie. Jeśli nie znalazłeś pożądanego kierunku lotu, skorzystaj z formularza wyszukiwania u góry strony.

Bogota - Leticia LA 4042 LAN Airlines Airbus A320
18:20 El Dorado
w drodze 2 g. 1 min. bezpośredni
20:21 Alfredo Vasquez Cobo
Loty
od 338 zł
04 października 2024

Aby rozpocząć wyszukiwanie biletów, wprowadź datę.

Copyright © 2018-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTicket.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka Prywatności. Zasady użytkowania. Polityka Cookie.