O firmie

Marzysz o tanich lotach, ale nie wiesz, gdzie je znaleźć? UniTicket.pl pomoże Ci wybrać najbardziej przystępne bilety lotnicze w dowolnym kierunku! Dzięki zasobowi użytkownicy mają doskonałą okazję do szybkiego i wygodnego formatu, aby wybrać tanie bilety lotnicze na żądany lot.

Zdjęcie miasta Nowy Jork

O usłudze wyszukiwania tanich biletów lotniczych UniTicket.pl

UniTicket.pl zaliczony do składów: HolidayPrice.com, jedna z wiodących europejskich grup specjalizujących się w rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i innych usług turystycznych przez Internet.

Uniticket ma istotną różnicę w stosunku do innych stron z biletami: nie sprzedajemy biletów, a jedynie szukamy najtańszych opcji. dlatego nie mamy celu promowania pewnych ofert. Wybierając najbardziej odpowiednią opcję, zostaniesz przekierowany na stronę internetową agencji lub Kasy biletowej, która ją dostarczyła.

Za nasze usługi nie płacisz nic, kupując bilet po pierwotnej cenie. Możesz korzystać z zasobów bez obawy, że napotkasz ukryte opłaty lub dodatkowe prowizje.

Nasi partnerzy w Polsce

Największe linie lotnicze, agencje rezerwacji, Operatorzy wycieczek, przewoźnicy kolejowi i autobusowi.

Lot airlines logo
tickets.pl logo
booking_com
Opodo.pl logo
discovercars logo
kiwitaxi_com

Ponad 750 linii lotniczych

Prezentujemy szeroki zakres usług, oferując podróż do miejsca docelowego najtańszym lotem z możliwych. U nas można zarezerwować loty do ponad 750 linii lotniczych na świecie.

Ponad 2 000 000 hoteli

Ze względu na dużą liczbę kryteriów, znalezienie odpowiedniego hotelu może być trudne. Aby ułatwić to zadanie, UniTicket.pl oferujemy ponad 2 000 000 hoteli na całym świecie.

Specjaliści w dziedzinie turystyki

Pracownicy naszych partnerów posiadają certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Lotniczego (IATA) i są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie turystyki.

Codziennie wypełniamy 17 samolotów Boeing 737

HolidayPrice obsługuje 10 tys. klientów w Polsce i Europie dziennie i sprzedaje ponad 200 wycieczek.

Copyright © 2018-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. UniTicket.pl jest częścią HolidayPrice Inc., europejskiego lidera turystyki online i powiązanych usług. Polityka Prywatności. Zasady użytkowania. Polityka Cookie.